ינו 28

מתוך דה-מרקר: איל נדל"ן ממונקו רכש מניות ישראל קנדה בכ-100 מיליון שקל

לפי פרסום באתר דה-מרקר, איל נדל"ן ממונקו בשם אברהם בן דוד אוחיון רכש מניות בשווי של 100 מיליון שקל מחברת קנדה ישראל בבעלות ברק רוזן ואסי טוכמאייר.

הרכישה בוצעה לאחר עלייה מתמדת של ערך המניה ב-492 אחוזים במהלך שלושת השנים האחרונות. לאחר הרכישה, אחוז האחזקה של איל הנדל"ן יטפס ל-20 אחוזים. מדובר במשקיע זר, יהודי משוויץ שחיפש השקעות בישראל.

קנדה ישראל של ברק רוזן ואסי טוכמאייר נהנית מרצף של הצלחות בפעילותיה בשנים האחרונות, שבסופו של דבר הוביל את החברה להיכנס למדד תל אביב 125 החל מחודש פברואר הקרוב. רוזן התראיין בנושא זה לאתר דה-מרקר ואמר שהוא שמח להצטרף למדד תל אביב 125.

ינו 03

"קנדה ישראל בפני קפיצת מדרגה משמעותית" – דה-מרקר

לפי ידיעה באתר דה-מרקר, אסף דהן ממחלקת המחקר של ברק קפיטל חיתום אמר כי מניית חברת נדל"ן "קנדה ישראל" של ברק רוזן ואסי טוכמאייר עתידה לעלות ל-5.21 שקלים. לפי הצפי, מדובר בפוטנציאל עלייה של 30 אחוזים.

בחמש השנים האחרונות ערך המנייה של "קנדה ישראל" שילש את עצמו, וכתוצאה מכך שווי החברה קרוב למיליארד שקל. העלייה החדה בערך המנייה קשורה, בין היתר, לשורת פרויקטים אותם השלימה חברת הנדל"ן בה שולטים ברק רוזן ואסי טוכמאייר. כמו כן, העלייה קשורה גם לצפי קדימה של השלמת פרויקטים נוספים במהלך השנים הבאות.

"ישראל קנדה נסחרת בחסר ביחס לפוטנציאל הרווח בפרויקטים הקיימים", אמר אסף דהן. "יתרה מזאת, בעלי השליטה הוכיחו בשנים האחרונות יכולת לאיתור הזדמנויות יוצאות דופן בשוק הנדל"ן, ואנו סבורים שכחברה ציבורית מהשורה הראשונה, לחברה תהיה גישה להון שיוכל לסייע לה להמשיך ולצמוח בשנים הקרובות ולהפוך לאחת מחברות הנדל"ן המובילות בבורסה".

דצמ 04

אתר גלובס: עסקת הקמפוס של מיקרוסופט בהרצליה פיתוח הושלמה

על פי פרסום באתר גלובס, במסגרת העסקה המדוברת ענקית ההיי-טק מיקרוסופט תשלם 53 מיליון שקל שכר דירה שנתי כדי לשכור בניין שלם אשר ישמש בתור הקמפוס שלה.

משכירות הבניין החדש של מיקרוסופט, אשר ממוקם בהרצליה פיתוח, הן קנדה ישראל בראשות ברק רוזן ואסי טוכמאייר, וחברת אקרו נדל"ן. הקרקע נקנתה על ידי חברות אלו אשתקד במחיר של 200 מיליון שקל. במסגרת עסקה אחרת, שתי החברות השכירו בניין בתל אביב לבנק לאומי בעלות של חצי מיליון שקל בחודש.

קנדה ישראל מיקרוסופט 2

ספט 15

פרויקט נוסף ל'קנדה ישראל': הקמת מתחם לחברת 'מיקרוסופט'

עפ"י הפרסום באתר 'FUNDER', ענקית הטכנולוגיה, מיקרוסופט, חתמה על מסמך הבנות, לא מחייב, לחוזה שכירות בבניין לתקופה של 15 שנים עם אופציה ל-6 שנים נוספות בתמורה שנתית.

Continue reading

אוג 17

מתוך "כלכליסט": קנדה ישראל זכתה במכרז לרכישת רחוב בתל אביב

קבוצת הנדל"ן 'קנדה ישראל', הנמצאת בבעלותם של אסי טוכמאייר וברק רוזן, זכתה לאחרונה במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע המתפרסת על 7.5 דונם בפינת הרחובות אילת, שדרות ירושלים וקויפמן, כך פורסם ב'כלכליסט'.

Continue reading

יונ 12

קנדה ישראל סגרה עסקה על סך 277 מיליון שקל

חברת הנדל"ן 'קנדה ישראל', בבעלותם של ברק רוזן ואסף טורכמאייר רכשה סניף של בנק לאומי תמורת 277 מיליון דולר. ב'דה מרקר' פורסם כי הסניף שנמצא בצומת הרחובות  יהודה הלוי – הרצל בת"א, הסניף המרכזי של בנק לאומי, יעבור לרשות 'קנדה ישראל' בתום תקופת השכירות ב- 2020.

Continue reading

דצמ 11

קנדה-ישראל (ברק רוזן + אסי טוכמאייר) בין הזוכות במכרז להקמת קמפוס מיקרוסופט החדש

קבוצת נדל"ן בהובלת חברת קנדה ישראל, בבעלותם של ברק רוזן ואסי טוכמאייר, זכתה במכרז להרחבת הקמפוס הקיים של חברת "מייקרוסופט בהרצליה, כך פורסם בכתבה באתר Ynet.

Continue reading

ספט 01

משרדי בוטיק מעוצבים – דה וינצ'י משרדים

המתחם, שמאחוריו עומדות קנדה ישראל (בניהולם של אסף טוכמאייר וברק רוזן) ואקרו נדל"ן, ממוקם במרכז העסקים של תל אביב.

Continue reading

יול 30

מגדלי דה וינצ'י – מגורים מפנקים בלב תל אביב

מגדלי דה וינצ'י, פרויקט עם עיצוב מרהיב ונוף תל אביב מרשים. ממוקם בלב ליבה של תל אביב התוססת, בין הרחובות לאונרדו דה וינצ'י וקפלן. 

Continue reading

יול 10

פרויקט טורקיז – הרמוניה בין חיי העיר לחוף הים השקט

זהו פרויקט שהגיע על רקע הביקוש בחלקה הצפוני של תל אביב, ושל העיר בכלל. בצפון העיר קיימות קרקעות רבות הסמוכות לקו החוף, אלו נחשבות לאטרקטיביות במיוחד בקרב דיירים עתידיים ויזמי נדל"ן. אחת השכונות שעונות על הקריטריונים היא "רמת אביב מערב", שמשווקת על ידי חברת קנדה-ישראל.

Continue reading